20 yıldır Mavi Düşler programıyla dinleyicileriyle buluşan Göksel Yanlar,Meteorolojinin Sesi Radyosu’ndaki 6.sezon 200.programını kutladı.

Kendine has tarzıyla mikrofondan kalplere dokunan ve bu anlamda pek çok yayıncıya örnek teşkil eden başarılı programcı Meteorolojinin Sesi Radyosunda düzenlenen özel bir gece  ile 200.programa imza attı.

Teknik yönetmenliğini Mavi Mikrofon programından Şeyma Selin’in gerçekleştirdiği Mavi Düşler’in 200.program kutlamasına katılım sağlayan davetliler ile  muhteşem bir gece yaşanırken,kesilen pasta ile gece tatlandı.
Radyo,Basın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürü Ömer Faruk Çiloğlu , Yayın Birim Sorumlusu Emine Ertürk Karaaslan ve eşi Hakan Karaaslan ile  Feridun Cesur,Muhlis Durak gibi deneyimli Radyo TV yapımcıları da kutlamada yer alırken,sanatçı dostlarının da kutlama mesajlarını ilettikleri geceye Göksel Yanlar’ın ailesi de katılım sağladı.

Açık Kapı Stüdyo

Kutlama ve özel günler dahilinde kendine özgü tarzı ile yayınlarını gerçekleştiren Göksel Yanlar,200.program kutlamasında da geleneğini bozmadı ve geceye katılım sağlayan davetliler dilediği an stüdyoya girerek duygu ve düşüncelerini paylaştı.

Meteoroloji Genel Müdürü Volkan Mutlu Coşkun

“Geniş bir dinleyici kitlesine ulaşan Meteorolojinin Sesi Radyomuzda “Mavi Düşler” programının 200. Yayınını gerçekleştiren yapımcı ve ekibini tebrik ederim. Başarılarının devamını dilerim”.

Radyo,Basın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürü Ömer Faruk Çiloğlu

“Sizler,bizim için örnek bir yayıncısınız,radyomuzda nice 200. programlarınız olsun
bu her yayıncı için kolay bir süre değil  şuan büyük bir başarıya imza atılıyor.diyerek duygu ve düşüncelerini paylaştı.

Türkiye’de 3 kamu radyosundan birisi olan Meteorolojinin Sesi Radyosunda 6. sezon, 200. programında kendi ailesi ile radyo ailemizi bir araya getirip kutlama yapmamızı sağlayan, büyük fedakârlıkla güzel işlere imza atan Göksel YANLAR kardeşimi kutluyor, daha nice programlar yapmak üzere sağlık ve mutluluklar diliyorum”.

Yayın Birim Sorumlusu Emine Ertürk Karaaslan

“Bugün 200.programınızı kutluyor olmaktan çok mutluyum,disiplinli çalışmanız sonucu ile teknik yönetime kadar  her yayını o kadar güzel hazırlarsınız ki  altında hangi şiirlerin okunacağı hangi fonların eşlik edeceği ve bunu takiben hangi şarkılara bağlanacağı özenle tarafınızdan seçilir ve teknik masadaki arkadaşları asla yormazsınız.Mavi Düşler programının teknik yönetmenliğini’de bizzat Selin’ciğim yapar.

Sizlerin yayın disiplininize ve hazırlıklarınıza öyle hayranım ki ;bütün program yapan arkadaşlarıma ya da program teklifinde bulunanlara ilk önce sizin disiplininiz ve yayın hazırlığınızı sunarak örnek veriyor ve böyle bir yayıncılık  istediğimi belirtiyorum.

20 yıl az bir zaman değil gerçekten Yayıncılık açısından baktığımızda 20 yıl aşkla yapılır,radyoculukta daha nice güzel programlarınızı birlikte yapalım istiyorum.

200.Program kutlaması ile bugün gerçekten çok hoş bir vakit geçirdik ve pastamızı keserek davetlilerimizle beraber güzel bir kutlama yaptık.Feridun Cesur,Muhlis Durak gibi değerli radyocu dostlarımızda vardı”
diyerek geceye dair güzel temennilerini iletti.


Comments are closed.